Моуриньо съгласува новия договор с Челси
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо съгласува със своя клуб условията на нова четиригодишна сделка. Вторият сезон след завръщането на португалеца се получи много успешен. Подчинените на Жозе уверено спечелиха титлата във Висшата лига, като в добавка взеха и Купата на Лигата.
След такъв успех Челси поиска да награди 52-годишния специалист с нова сделка. Желанието за продължаване на сътрудничеството се оказа взаимно, поради това преговорите протекоха гладко.
Според източника на информацията, страните бързо за съгласували новия контракт, благодарение на който Моуриньо ще получава по 8.5 милиона паунда на година.
"Сините" ще заминат на турне в Северна Америка през следващата седмица и официалното обявяване на новата сделка ще стане в промеждутъка до началото на сезона.
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]