Бентеке ще отправи питане за трансфер
Нападателят на Астън Вила Кристиан Бентеке ще проведе среща с мениджъра на отбора Тим Шерууд. Според британски източници, играчът от националния отбор на Белгия ще заяви за желанието си да напусне клуба през това лято. Както е известно, в контракта на играча има клауза за освобождаване в размер на 32 милиона паунда, а интерес към него има от страна на Ливърпул.
Вчера Шеруд направи поредното си изказване, в което изрази надежда, че Бентаке ще остане на "Вила Парк".
От друга страна, очаква се, че тази седмица мърсисайдският клуб ще отправи официално предложение за Кристиан. По всичко изглежда, че играчът ще се опита да катализира прехода си на "Анфийлд" с официална молба за трансфер.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Морган Роджърс запази спокойствие въпреки интереса от европейските грандове
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Роджърс е готов за следващата крачка, Астън Вила иска 100 милиона паунда
- Астън Вила няма намерение да се разделя с Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]