Челси започна преговори за Бегович
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо взе решение да относно намирането на заместник на Петр Чех, който днес официално се присъедини към Арсенал. Според информация на Daily Mail, няколко часа след прехода на чешкия страж на "Емирейтс", шампионите започнаха преговори със Стоук Сити за трансфера на Асмир Бегович.
Според източника на информацията, лондончани са предложили за 27-годишния страж на националния отбор на Босна и Херцеговина 6 милиона паунда.
Очаква се, че "грънчарите" ще отклонят офертата и ще настояват да получат 10 милиона паунда.
- Агентът на Енцо: След Световното ще обсъдим бъдещето му
- Росеньор: Челси търси играчи с характер и психическа устойчивост
- Челси наказа Енцо Фернандес заради изказванията му за Реал Мадрид
- Микел: Енцо Фернандес не е лидер
- Напрежение в Челси заради поведението на Енцо Фернандес
- Челси ще се разправи с Порт Вейл
- Пред катастрофа?
- Фернандес: Кроос бе невероятен, а Модрич също ме впечатли
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]