Байерн се се интересува от Ди Мария
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гаурдиола е направил крилото на Манчестър Юнайтед Анхел Ди Мария своя главна трансферна цел за това лято. Дебютният сезон на аржентинеца във Висшата лига не се разви по най-добрия начин. Анхел трудно привикваше към новата обстановка и често се оказваше извън стартовия състав.
Тези дни бившият играч на Реал Мадрид заяви, че не помисля да напуска Манчестър Юнайтед, но при това отбеляза, че не е доволен от ситуацията в края на миналия сезон когато често оставаше извън стартовия състав.
От тази ситуация възнамеряват да се възползва Гуардиола, който има нужда от още едно крило, заради това, че Франк Рибери и Ариен Робен прехвърлиха 30-те. Според слуховете, скаути на Байерн се намират в Южна Америка където следят Ди Мария на Копа Америка.
В същото време Юнайтед няма никакво намерение да се разделя с 27-годишния Анхел и ще блокира всеки опит за иницииране на преговори за трансфер на аржентинеца.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]