Челси влезе в контакт с агента на Погба
Представители на Челси влязоха в контакт с Минро Райола, който е агент на полузащитника на Ювентус Пол Погба, съобщават италиански източници. Според информацията, 22-годишният играч от националния отбор на Франция желае заплата от 10 милиона евро на година.
Освен това, Райола желае да получи 20% от стойността на бъдеща продажба на Погба. Също така част от правата за имидж на играча трябва да останат за агента.
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
- Челси хвърли око на Дъглас Луис
220
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Ще се окаже някаква далечна рода на Коноплянка, въпреки някои очевидни различия между двамата :lol: Астрални близнаци :lol: