Арсенал няма да участва в наддаването за Стърлинг
Арсенал изобщо няма да прави опит да привлича Рахим Стърлинг, ако исканата от Ливърпул цена от 50 милиона паунда не бъде намалена. Тези дни се разбра, че мърсисайдци са отклонили оферта на Манчестър Сити в размер на 30 милиона паунда, искайки за 20-годишния играч от националния отбор на Англия 50 милиона паунда.
Теоретично и Сити, и Арсенал, притежавайки внушителен финансов ресурс, могат да си позволят покупката на Стърлинг на тази цена.
Според източника на информацията обаче, Арсенал не възнамерява да участва в каквито и да е наддавания за 20-годишния футболист, смятайки, че цената от 50 милиона паунда е прекалено висока за играч като Рахим.
- Джон Оби Микел: Арсенал се опитва да спечели титлата с „измама“
- Андрих: Можем да победим Арсенал в Лондон
- Арсенал се отказа от трансфер на Сандро Тонали
- Артета след 1:1 с Леверкузен: Всичко ще се реши в Лондон
- Треньорът на Леверкузен: Не видях никаква дузпа за Арсенал
- Късен гол на Хаверц спаси Арсенал срещу Байер в Шампионската лига
- Байер Леверкузен – Арсенал: сблъсък на два „непобедими“ отбора
- Арсенал финализира трансфера на Инкапие – сделката за 52 млн. евро ще стане постоянна през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]