Сити готви нова оферта за Стърлинг
Манчестър Сити готви ново, по-добро предложение за покупката на крилото на Ливърпул Рахим Стърлинг. В четвъртък вечер стана известно, че стартовото предложение на "гражданите" в размер на 30 милиона паунда е отклонено от "червените". Според информацията, клубът от "Анфийлд" е известил вицешампионите, че оценява Сърлинг на 50 милиона паунда.
Сега Сити готви второ предложение за покупката на 20-годишния англичанин. Съобщава се също така, че самият Рахим продължава да настоява за напускане на Ливърпул, отказвайки да продължи договора си.
В същото време "гражданите" не възнамеряват да заплатят за Стърлинг най-висока цена, тъй като Рахим не е единствената цел на Сити на трансферния пазар. Клубът от "Етихад" продължава да работи по въпроса за привличането на Пол Погба и Кевин Де Брюйне, а това изисква доста пари.
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
- Гуардиола похвали Саутхемптън след трудния успех за Купата на Англия
- Манчестър Сити търси наследник на Хосеп Гуардиола
- Манчестер Сити обърна Саутхемптън и е първият финалист за ФА Къп
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Ман Сити лесно ще надвие Саутхемптън преди финала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Ако това се случи и стърлинг остане, обстановката яко ще се нажежи, защото следващата година той едва ли ще се зори в мачовете, а и има опасност накрая да го пуснем за жълти стотинки. Що се отнася до последното, не ми се вярва Хенри да хвърли няколко десетки милиона през прозореца, пък каквото и ще да става - бизнесът си е бизнес и стоката се продава най-добре, когато се търси.