Нюкасъл обяви за назначаването на Макларън
Нюкасъл обяви за назначаването на Стив Макларън за мениджър на отбора. Според информация на официалния сайт на английския клуб, "свраките" са подписали тригодишен договор със специалиста, с възможност за продължаване до осем години.
На този пост 54-годишният Макларън заменя Джон Карвър. Последното работно място на англичанина бе Дарби Каунти, който го уволни в края на месец май.
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Киърън Трипиър се разделя с Нюкасъл след края на сезона
- Волтемаде отговори на критиците си и отрече да е в спад
- Нюкасъл е заплашен от санкции на УЕФА за финансови нарушения
- Нюкасъл запазва спокойствие: бъдещето на Хау ще се реши по-късно
- Моуриньо ще откаже Нюкасъл и остава в Бенфика
290
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]