Хюпия може да се завърне в Ливърпул
Сами Хюпия може да се завърне в Ливърпул като асистент мениджър в тима. През миналата седмица ръководството на мърсисайдци се раздели с двамата треньори от екипа на Брендън Роджърс - Колин Паскоу и Майк Марш - и сега ръководството на клуба търси начин да запълни овакантените места.
Хюпия прекара повече от 10 години на "Анфийлд" и е един от любимците на местните фенове. Финландецът отказа да се завърне в Ливърпул през 2010 година, когато мениджър на тима Рой Ходжсън, но сега Сами е готов да помогне на бившия си клуб.
"Би било прекрасно да работя за клуба, който обичам. Определено бих бил заинтересован, ако се появи подобна възможност. Ако няма интересни варианти за мениджър, готов съм да бъда и асистент. Това ще ми помогне да натрупам много опит", коментира Сами Хюпия.
Според различни източници, Ливърпул води преговори с Пако Айестеран, който бе в Ливърпул при престоя на Рафаел Бенитес, както и с Рене Мюленстийн, който помагаше на Сър Алекс в Манчестър Юнайтед.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]