Уотфорд назначи Флорес за мениджър
Дебютантът във Висшата лига Уотфорд обяви на официалния си сайт, че Кике Санчес Флорес е назначен за мениджър на отбора. Договорът на специалиста е до лятото на 2017 година. Той заменя на поста Славиша Йоканович, който напусна заради разногласия с клубното ръководство по отношение на новия договор.
Кике Санчес Флорес е водил отборите на Валенсия, Бенфика, Атлетико Мадрид, Хетфе, както и два клуба от Обединени арабски емирства.
- Саутхемптън сломи Мидълзбро след продължения и е на финал в плейофите
- Гуардиола: Не можем да контролираме Арсенал, трябва да мислим за себе си
- Джо Гомес също може да напусне Ливърпул през лятото
- Резервен Ман Сити ще се справи с Палас
- Ливърпул иска Магнес Аклиуш за заместник на Салах
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Ливърпул представи проект за мемориал в памет на Диого Жота и брат му
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]