Ливърпул е все по-близо до Милнър
Ливърпул е все по-близо до подписване на договор с полузащитника на Манчестър Сити Джеймс Милнър. Според източника на информацията, тази седмица "червените" ще проведат задълбочени преговори с 29-годишния играч от националния отбор на Англия, който от 1 юли ще стане свободен агент.
Милнър е една от приоритетните цели на мениджъра на Ливърпул Брендън Роджърс, който планира с помощта на Джеймс да компенсира напускането на Стивън Джерард.
Интерес към английския футболист има и от страна на Арсенал, но по всичко изглежда, че бившият футболист на Астън Вила ще продължи кариерата си на "Анфийлд".
Съобщава се също така, че освен с Милнър, Ливърпул се надява да подпише със защитника на Саутхемптън Натаниъл Клайни нападателя на Бърнли Дани Ингс.
Клубът обаче не е готов да заплати 32.5 милиона паунда за Кристиан Бентеке, тъй като мърсисайдци оценяват белгиеца на 20 милиона.
- Салах: Спечелването на Купата зависи от играта на Собослай
- Слот: Не мога да спра да говоря за Собослай
- Ван Дайк се надява Салах да остане
- Ливърпул и Тотнъм са готови да платят 95 млн. за Уилямс
- Челси, Ливърпул и Тотнъм може да се борят за защитник на Юве
- Слот коментира спада в играта на Салах
- Ливърпул уволнява Слот, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ясно е кога саудитците възнамеряват да завършат трансфера на Салах
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]