Фалкао е готов на намаление на заплатата заради Челси
Нападателят на Монако Радамел Фалкао, който проведе сезона под наем в Манчестър Юнайтед, има намерение да остане в английската Висша лига, съобщават британски източници. Както е известно, колумбиецът вкара само четири гола за "червените дяволи" и не оправда очакванията на ръководството на клуба от "Олд Трафорд".
Новината за намеренията на Фалкао се появи вчера, като се допълваше, че Радамел желае да играе за лондонски отбор. Сега се уточнява, че става дума за Челси. Предполага се, че агентът на играча вече е осъществил връзка с представители на шампионите като целта е сделката да стане факт преди лятната отпуска, за да може след това Фалкао нормално да се включи в подготовката за новия сезон.
Също така играчът е готов на значително намаление на заплатата си - в Юнайтед той получаваше около 280 000 паунда на седмица, а сега, на новото си работно място е готов да взема около 200 000 паунда на седмица.
- Джейми Карагър направи голяма прогноза за Тотнъм и Челси
- Челси може да изпусне милиони от Педро Нето, ако не го продаде сега
- Хаби Алонсо: Палмър и Роджърс могат да се превърнат в отлична комбинация
- Морган Роджерс: В Челси ще трябва да се уча, да се адаптирам и да свикна с по-доминиращия стил
- Тод Боели и Марк Уолтър са близо до оттегляне от Челси
- Манчестър Сити подновява преговорите за Енцо Фернандес
- Михаил Мудрик готов да напусне Челси под наем заради игрова практика
- Морган Роджерс разкри защо с Коул Палмър могат да се допълват отлично
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]