Хъл Сити и Нюкасъл със загуби (видео)
Тотнъм е близо до това да прати Хъл Сити в Чемпиъншип, след като днес записа успех над "тигрите" с 2:0 у дома в двубой от 37-ия кръг на Висшата лига.
Никица Йелавич удари греда за Хъл през първото полувреме, но през второто Насер Шадли и Дани Роуз, осигуриха триумфа на лондончани. Така тимът на Стив Брус остава 18-и с 34 точки и в последния си кръг трябва да победи на всяка цена Манчестър Юнайтед, за да се надява на оцеляване. "Шпорите" от своя страна имат 61 точки на този етап заемат 6-то място.
Все пак добра новина за "тигрите" е, че Нюкасъл падна с 1:2 при гостуването си на вече изпадналия Куинс Парк Рейнджърс. Така "свраките" имат 36 точки и в последния кръг трябва да бият на всяка цена Уест Хям, за да се спасят.
Емануел Ривиер даде аванс на гостите през първото полувреме, след асистенция от вратаря Тим Крул. След паузата Мат Филипс и Лерой Фер успяха да направи обрата пълен.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Тотнъм отправи първа оферта за Виктор Осимен
- Тотнъм победи Челси с късен гол в контрола в Сидни
- Хари Уинкс: Мареска и Почетино промениха начина, по който гледам на футбола
- Тотнъм и Арсенал насочиха поглед към Феран Торес
- Кристиан Ромеро изчаква Барселона и постави на пауза преговорите с Интер
- Тотнъм напредва в преговорите за Савиньо
- Джеймс Мадисън: Де Дзерби е треньор, за когото всеки офанзивен футболист иска да играе
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер