Алърдайс: Само магьосник може по-добре от мен да се справи
Мениджърът на Уест Хем Сам Алърдайс е на мнение, че само магьосник може по-добре от него да се справи с работата в лондонския клуб. Захващайки се с "чуковете" през 2011 година, Алърдайс веднага върна лондончани в елита, а в последствие го направи сигурен средняк.
Впрочем, договорът на Сам изтича през това лято и според слуховете, ръководството на клуба не желае да продължи взаимоотношенията си със специалиста. Алърдайс обаче е на мнение, че добре се е справил със задълженията си и заслужава нова сделка.
"Добре проведох времето си тук, наслаждавах се на живота в Лондон и направих това, за което ме помолиха собствениците на клуба.Този сезон бе не само най-успешен, но и много интересен. Създадохме най-младия отбор за тези три години откакто съм тук. Ако си мислите, че някой може да се справи с тази работа по-добре от мен, тогава се обърнете към магьосник", заяви Алърдайс.
- О’Райли реши финала: Ман Сити сломи Арсенал за пет минути
- Вила се справи с Уест Хем
- Тотнъм рухна у дома: Форест нанесе тежък удар в битката за оцеляване
- Шиърър разкъса Нюкасъл: Слабост, мързел и безсилие
- От Билбао до Линкълн
- Съндърланд нанесе късен удар на Нюкасъл в дербито на Тайн- Уиър
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Безмилостни решения
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Сега не ми се рови да видя дали е отпадал с отбор, но дори да е, то не е в последните 10 години...