Юнайтед вади 45 милиона за Кейн
Нападателят на Тотнъм Хари Кейн е главна трансферна цел на Манчестър Юнайтед през това лято. Според информацията, "червените дяволи" са приготвили 45 милиона паунда, който ще предложат за талантливия играч.
Освен това, Луис ван Гаал ще получи 150 милиона паунда, които ще използва за покупка на нови футболисти.
Освен Кейн и крилото на ПСВ Мемфис Депай, със сигурност се знае, че Юнайтед ще се опита да закупи нападателя на Бърнли Дани Ингс и десен защитник.
- Ман Юнайтед ще успее на гости на Евертън
- В Ман Юнайтед съжаляват за Рашфорд
- От Ман Юнайтед се насочват към защитник на Барса
- Санчо ще напусне Ман Юнайтед безплатно това лято
- Барса иска да задържи Рашфорд
- Ман Юнайтед и Челси са проявявали интерес към Юрген Клоп
- Семейство Глейзър са били ужасени от коментарите на Сър Ратклиф
- Играчите на Ман Юнайтед искат Магуайър да получи нов договор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]