Джерард: Уважението от Челси? По-важно е това на Пуул
Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард след мача с Челси от 36-я кръг на Висшата лига на Англия сподели мнението си за феновете на лондонския клуб, както и за мениджъра Жозе Моуриньо.
"Феновете на Челси в продължения на няколко секунди показаха уважението си към мен, но цял мач ме пресираха. За мен обаче е важна подкрепата на Ливърпул, които бяха с мен от първия ден. Отнасям се с огромно уважение към Моуриньо. Според мен, той е най-добрият треньор в света. На три пъти можех да отида в неговите отбори, ако не бях толкова голям фен на Ливърпул. Той знае, че не мога да направя това, защото много обичам отбора си. Победата винаги струва повече, когато побеждаваш за своите", заяви Джерард.
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
- Собослай: Липсваше ни характер срещу Манчестър Сити
- Слот: Ливърпул трябва да подобри защитата си
- Ливърпул катастрофира срещу Ман Сити и отпадна от ФА Къп (видео)
- Собослай: Обичам Ливърпул – тук съм щастлив
- Слот: Не съм причината Салах да напусне Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]