Журналист: В Юнайтед са огорчени от Де Хеа
Журналистът от Daily Mail Иън Ледимън разказа за ситуацията с вратаря Давид Де Хеа, който не бърза да продължава договора си с Манчестър Юнайтед и може да премине в Реал Мадрид след края на сезона.
"Юнайтед желае да запази Де Хеа, те му предлагат купища пари. В клуба разбират защо той може да си тръгне, те не са глупаци. В момента на "Олд Трафорд" много са огорчени, защото не знаят какво мисли Давид. Не знаят какви са плановете му. А и той не знае какво иска. Но ще дойде време, когато те ще му кажат: "Давид, трябва да се вземе решение", заяви журналистът.
- Фенербахче готви офанзива за Маркус Рашфорд
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
За какво му е да се мъчи там, след като в Реал ще си пасне като дялан камък, а и ще си е удома...