Фабрегас: Това е само началото
Полузащитникът на Челси Сеск Фабрегас оцени перспективите пред отбора. Както е известно, днес "сините" победиха Кристъл Палас с 1:0 и спечелиха титлата във Висшата лига на Англия. Испанецът, който през лятото се присъедини към лондончани, се надява през следващия сезон отборът му да направи още по-голяма крачка.
"Имаме нов отбор, тук вече се развива ново поколение играчи. Мисля, че това е само началото. През следващия сезон искаме да направим крачка напред и по-добре да се представим в Шампионска лига. Видяхме, че в Англия може да спечелим всичко. Ситуацията в Европа обаче е различна. Но нямаме намерение да се отказваме", заяви Фабрегас.
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]