Юнайтед договори трансфера на Гюндоган за 26 милиона
Полузащитникът на Борусия Дортмунд Илкай Гюндоган ще продължи кариерата си в Манчестър Юнайтед, твърдят британски източници. Според информацията, 24-годишният немец е близо до трансфер на "Олд Трафорд". По-рано бе официално обявено, че Илкай няма да поднови договора си с Борусия и взаимоотношенията между страните ще бъдат прекратени през лятото на 2016 година.
Това е накарало Юнайтед да се активизира по отношение на играча и в рамките на няколко дни двата клуба са успели да се договорят за трансфера на играча, за когото англичаните ще заплатят 26 милиона евро.
Немецът ще се присъедини към новия си клуб през това лято. По-рано Гюндоган бе свързван с Манчестър Сити и Реал Мадрид.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
А дали Коща или Санчес говорят Шекспировия език от първия си ден? Така че... само едни оправдания за всичко "наше" и хулене на всичко чуждо. Да взема аз да го науча на английски Ди Мария, че току-виж паснал на отбора! Абсурдна (анти)логика...
Успех през лятото и харчете колкото искате! Не съм ви душманин! Повече конкуренция във ВЛ ще е добра за всички зрители...
Но, ми е ясно, че дискусията е 100% безсмислена, понеже "наше лошо няма". Та, Челси, които постоянно плюеш, са похарчили по-малко пари за същото време...
Харчете си, няма лошо. Не 200 млн, ако ще 2,5 млрд нека да изхарчи. Само е добре преди да се плюе по другите, да се гледа собствения двор. А той е много разграден! Скъпо разграден...