Пелегрини: Няма да съм доволен на равенството
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини сподели мнението си за предстоящата среща с Манчестър Юнайтед в неделя. Както е известно, двубоят е в неделя, от 18:00 часа българско време. Чилийският специалист призна, че тимът му мисли единствено за победата в мача.
"За мен равенството е неприемлив резултат. Разбирам, че не играем по най-добрия начин навън - 2015-та година не се развива добре за нас. Загубихме последните си две срещи, пропускаме от статични положения, но имаше и позитивни моменти, за които не трябва да забравяме. Бе всички наши действия са неправилни, много неща вършим добре. Нашите резултати в последно време не са достатъчно добри, поради това трябва да се подобрим, но аз ще съм недоволен на равенството. Очаква ни много важен мач, това е дерби, съперниците са съседи в таблицата. Но не мисля, че сезон ще завърши за победения отбор. Пред нас има още шест кръга", заяви Пелегрини.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]