Реал планира да подпише с Давид Де Хеа или Петер Чех
Реал Мадрид възнамерява да привлече вратаря на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа, твърди AS. По данни на испанското издание, 24-годишният страж няма нищо против да се завърне в Испания, но не е уверен, че столичани ще се разделят с Икер Касияс.
Освен това, сделката се усложнява от това, че Юнайтед иска за Де Хеа не по-малко от 68 милиона евро, докато преди 4 години плати за него 22.7 милиона.
Де Хеа не бърза да продължава договора си с "червените дяволи", докато в него не бъде включена фиксирана опция за покупка на контракта за 30 милиона евро.
В случай на провал на сделката с Де Хеа, Реал ще се опита да получи Петер Чех, който страда от липса на игрова практика в Челси.
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
А дето ще е Чех, не виждам защо да не е Касияс - почти връстници са, а и двамата вече не са това, което бяха като класа.
Няма ли някакъв чалъм да им пробутаме Никито Михайлов? :wink: