Стърлинг е нарушил забрана на Пуул за даване на интервюта
Ливърпул не е давал разрешение на полузащитника Рахим Стърлинг да дава интервюта във връзка със своя контракт, който изтича през лятото на 2017 година. Както е известно, мърсисайци се опитват да продължат взаимоотношенията си с играча от националния отбор на Англия, като преговорите бяха отложени за лятото.
С цел успокояване на обстановката в отбора, клубът е забранил на Стърлинг публично да коментира ситуацията, твърди Eurosport. Вчера обаче Рахим наруши тази заповед, давайки интервю за ВВС, в което изрази съмнения относно амбициите на Ливърпул.
Това със сигурност ще предизвика нова вълна от слухове около бъдещето на Стърлинг, като засега остава неясно, дали играчът ще понесе санкции за деянието си.
- Ираола съжалява за напускането на Майкъл Едуардс от Ливърпул
- Ливърпул готви двоен удар срещу Манчестър Юнайтед на трансферния пазар
- Ираола обеща шанс на Харви Елиът в Ливърпул
- Ираола настоява за още нови попълнения в Ливърпул
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Спортинг Канзас Сити е фаворит за подписа на Мохамед Салах
- Рафа Бенитес: Хаби Алонсо има всичко необходимо, за да успее в Челси
- Майкъл Едуардс напусна ръководния пост във Фенуей Спортс Груп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]