Скоулс: Бейл просто е създаден за Манчестър Юнайтед
Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс отбеляза, че полузащитникът на Реал Мадрид Гарет Бейл в случай, че се присъедини към "червените дяволи", отлично би се вписал в играта на отбора.
"Интуицията ми говори, че Бейл превъзходно ще се впише в играта на Манчестър Юнайтед. разбира се, като привърженик на този отбор, аз искам да го видя там. Ако съм по-обективен, винаги ми се е струвало, че Бейл е създаден за Юнайтед. В Тотнъм той израсна от ляв защитник в един от най-добрите атакуващи играчи на нашата страна", заяви Скоулс.
"На "Олд Трафорд" го обичат. А мисля, че в замяна той би могъл да превърне отбора на Ван Гаал в сериозен претендент за титлата. За своята кариера в Юнайтед съм свидетел на янколко такива трансфера - от Ерик Кантона до Дуайт Йорк, Руд ван Нистелрой и Уейн Рууни. Бейл има потенциала да окаже на Юнайтед същото голямо влияние", допълва бившият футболист.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]