Анри: Винаги съм искал да играя със Скоулс и Джерард
Нападателят на Арсенал Тиери Анри сподели мнението си за времето когато се е състезавал за лондонския отбор и за това, с каква конкуренция е трябвало да се бори навремето.
"За осем години, които прекарах в Арсенал, омразата към Тотнъм се вкорени в мен. Запознах се с културата на клуба и се научих да ненавиждам Тотнъм", разказва Анри за отношението си към историческия съперник.
"Винаги съм искал да играя в един отбор с Анелка, когото бях призван да заменя. Както и с Пол Скоулс и Стивън Джерард. Когато пристигнах в Арсенал, аз се конкурирах с Давор Шукер, а Нванкво Кану - с Бог. Бог в Арсенал бе Денис Бергкамп. Ако не се проявявах, пращаха ме на левия фланг, където се борех с Марк Овермарс. Накратко казано, трябваше сутрин да ставам рано. Когато заминах за Барселона, всичко се повтори: аз бях никой", спомня си още легендата на Арсенал.
- Арсенал няма да има проблем с Евертън
- Рууни: Арсенал е основният претендент за титлата
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Арсенал се спаси от Вълците в самия край
- Артета: Гьокереш започва да набира скорост
- Мърсън: Арсенал няма да спечели ВЛ с Мерино като централен нападател
- Артета: Показахме колко сме стабилни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]