Борусия иска 36 милиона за Хумелс
Защитникът на Борусия Дортмунд Матс Хумелс може през лятото да премине в Манчестър Юнайтед, твърди Daily Mail. Впрочем, информацията за евентуалната раздяла с немския футболист се появи вчера, като се съобщаваше, че "жълт-черните" ще предприемат този ход заради евентуалното си неучастие в Шампионска лига и финансовите загуби, които ще претърпят във връзка с това.
Тази сутрин се появиха нови данни около ситуацията. Съобщава се, че 26-годишният футболист е решил да си тръгне от "Сигнал Идуна Парк", а Борусия да получи за него 36 милиона паунда от продажбата му. Клубът няма намерение да застава на пътя на Матс.
Също така се казва, че играчът няма нищо напротив интереса от страна на Манчестър Юнайтед и е съгласен с подобно развитие на кариерата.
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Клоп се включи в мач на легендите на Ливърпул и Дортмунд
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
- Борусия (Дортмунд) търси наследник на Кел, Бук е сред фаворитите
- Дортмунд с обрат от 0:2 до 3:2 срещу Хамбургер (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]