Стилян Петров се завърна към тренировки с Вила
Полузащитникът на Астън Вила Стилиян Петров възобнови тренировки с първия отбор, съобщи официалният Twitter на английския клуб. Както е известно, Петров игра за Вила от 2006 година, провеждайки 219 мача и вкарвайки 12 гола. През март 2012 година футболистът бе принуден да преустанови кариерата си на футболист заради остра форма на левкемия.
В настоящия момент заболяването на Петров се намира в стадий Ремисия. През 2013 година той обяви за край на кариерата си.
- Астън Вила планира контрола в Испания преди решаващите мачове
- Вила се справи с Уест Хем
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Астън Вила може да загуби Роджърс без Шампионска лига
- Ясни са четвъртфиналните двойки в Лига Европа
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
- Астън Вила отново победи Лил и е на четвъртфинал в Лига Европа
- Анонс на срещите – реванш от 1/8-финалите на Лига Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]