Рууни: Трудно е да се примирим с подобна загуба

Капитанът на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни сподели мнението си за срещата с Арсенал от четвъртфиналите на Купата на Англия. Както е известно, "червените дяволи" претърпяха поражение с 2:1 и отпаднаха от по-нататъшно участие в турнира.

"Разбира се, ние сме разочаровани. Успяхме да изравним резултата още през първото полувреме и разчитахме, че след почивката ще създадем достатъчно положения, за да победим, но това не се случи. Голяма част от второто полувреме бяхме в ролята на преследвачи, но съперникът ни усложни живота, успешно отбранявайки се. Това бе равностоен ма, който можеше да завърши при всякакъв резултат. Грешки се случват, неприятното е, че една от тях доведе до гол във вратата ни. Трудно е да се примирим с такова поражение,но ние трябва да се изправим и да се готвим за неделната среща. Жалко е, че отпаднахме - ако бяхме победили, имахме отличен шанс да спечелим трофей", заяви Рууни.