Челси триумфира на Уембли
Челси спечели Кепитъл Уан Къп! "Сините" надвиха на финала Тотнъм с 2:0 на митичния "Уембли" и по този начин вдигнаха трофея. Тери вкара първия гол за своя тим в самия край на първото полувреме. Вилян центрира в наказателното поле, Зума отклони топката към Тери, който с топовен удар бе точен - 1:0.
В 56-ата минута след автогол на Уолкър отборът на Моуриньо стигна до крайния успех.
Това е трети подобен трофей за португалеца, след като отборът спечели тази титла под негово ръководство през сезон 2004-2005 и 2006-2007. Като цяло отличието е пето в историята на лондонския клуб.
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
305
Зума се справи прилично ,макар в офанзивен план да не беше като Матич.
И от мен честито :chelsea: Благодаря също на Гавазов и Sinoptik