Роджърс: Лалана не заслужаваше подобен прием
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс коментира реакцията на феновете на Саутхемптън, които освиркваха бившия футболист на отбора Адам Лалана по време на вчерашния мач между двата тима.
"От самото начало се знаеше, че този двубой няма да бъде лесен за Адам Лалана и за Деян Ловрен. Обидно ми е за Лалана. В продължение на две години той е бил капитан на отбора, добре е играл и няколко пъти е можел да напусне но не го е направил. Той бе разочарован от подобен прием. В програмата нямаше нито едно напомняне за него, както и за Ламбърт. Тези момчета са отдали сърцето и душата си за Саутхемптън и бяха истински фенове на клуба", заяви Роджърс.
- Ливърпул измъква крило на Осасуна под носа на Нюкасъл
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Ливърпул изпревари Нюкасъл и привлича испански национал
- Салах влезе в историята на световните първенства на своя рожден ден
- Дарвин Нунес може сензационно да се завърне в Ливърпул
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Куанса: Напускането на Ливърпул беше най-доброто решение за кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]