Форстър: Статистиката ми е заслуга на отбора
Вратарят на Саутхемптън Фрайзър Фостър е на мнение, че е задължен към отбора за впечатляващата си статистика. През сегашния сезон стражът вече 11 пъти запази суха вратата си и допусна само 17 гола. По двата показателя Фрайзър е номер едно в английския елит, а по втория е най-добър сред 92-та професионални тимове в Англия.
Вратарят обаче е на мнение, че този успех би бил невъзможен без неговите съотборници.
"Като отбор, ние се гордеем с това. Отбраняваме се, започвайки с атаката, упорито се трудим, а когато не владеем топката, подлагаме на натиск останалите отбори. Това е заслуга на целия тим. Четворката защитници играе много голяма роля противникът да няма много положения за гол. Ако дълго време успеем да удържим 0:0, то с нашата класа в нападение, ние винаги сме способни на гол", заяви Форстър.
- Кукурея разкритикува Челси за увпнненоето на Мареска
- Нюкасъл запазва спокойствие: бъдещето на Хау ще се реши по-късно
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Киоун с изненадващ съвет: Тотнъм да върне Томас Франк
- Бернардо Силва напуска Манчестър Сити след сезона
- Де Дзерби е на крачка от Тотнъм – готвят му рекорден договор
- Андерсън игнорира трансферните слухове: Мисля само за Форест и Англия
- Кукурея: Завръщане в Барселона? Трудно е да се откаже
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]