Мендеш: Фалкао има къде да играе, ако напусне Юнайтед
Агентът на нападателя на Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао отбеляза че евентуалното напускане на клиента му няма да се превърне в трагедия за него. От началото на сезона колумбиецът вкара само четири гола в 16 мача, което е повод за поява на най-различни спекулации с бъдещето на играча. Агент Жорже Мендеш не е обезпокоен от това.
"На Манчестър Юнайтед му липсва Сър Алекс Фъргюсън. Ако той разполагаше със сегашния състав, ситуацията с отбора щеше да е различна. Няма никакви съмнения, че ако Фалкао получи шанс да играе в пет поредни мача, той ще вкара във всеки от тях. Ако Радамел не остане в Юнайтед, той ще играе за някои останалите 5-6 топ-отбори в света", заяви Мендеш.
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Сър Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]