Куман: Повече гледам надолу, отколкото нагоре
Мениджърът на Саутхемптън Роналд Куман призна, че в дадения момент повече се оглежда за своите преследвачи в таблицата за класиране, отколкото да поглежда към по-високите места. Голът на Садио Мане в третата добавена минута позволи на "светците" да изтръгнат победата от КПР в събота и да се изкачат на третата позиция в таблицата на Висшата лига.
Разстоянието до втория Манчестър Сити е само четири точки, но Куман повече се вълнува от своите преследвачи в лицето на Юнайтед, Тотнъм и Арсенал.
"Аз продължавам повече да се оглеждам към низините, отколкото към върха. Може би, след три седмици ще е по-различно, но сега следим отборите около нас и зад нас. Натам е насочен нашият фокус. Но всичко не се ограничава с първите четири места. Стремим се да попаднем в евротурнирите през следващия сезон и за това може би ще е достатъчно да заемем седмо или шесто място", заяви Куман.
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]