Ван Гаал: Направих това, което трябваше
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Луис ван Гаал сподели мнението си за срещата с Кеймбридж от 4-я кръг на Купата на Англия. Както е известно, "червените дяволи" спечелиха с 3:0 преиграването и се класираха за следващата фаза на турнира.
"Съперникът игра много добре. Това е организиран отбор, с отличен манталитет. Феновете им също фантастично се проявиха. А ние направихме това, което трябваше. Всеки клуб в Англия иска да печели трофеи, ние също. Сега трябва да победим Престън, което няма да бъде лесно, защото те като гости преодоляха такъв турнирен боец като Шефилд Уенздей", заяви Ван Гаал.
"Искаме да спечелим трофея през тази година заради клуба, отбора, треньорският щаб и феновете. Най-големи са шансовете ни именно в Купата на Англия, но ние трябва да спечелим още четири мача, за да постигнем това. Не мисля, че проведохме добре срещата, но с отбранителните отбори винаги трудно се играе. Можехме по-добре да го направим, но аз съм доволен от резултата", завърши холандецът.
- Карик: Обидно е да се твърди, че Манчестър Юнайтед е бил без мотивация
- Майкъл Карик: Точката срещу Съндърланд не е лош резултат
- Манчестър Юнайтед се издъни срещу Съндърланд след безлично 0:0
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]