Реми: Равенството не е лош резултат
Нападателят на Челси Лоик Реми сподели мнението си за мача от 23-я кръг на Висшата лига на Англия с Манчестър Сити, в който двата отбора не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1.
"Ние продължаваме да заемаме първото място, а Сити изоставаме на 5 точки. Равенството не е толкова лош резултат. Получих добър шанс да се проявя, това бе голям мач. По-рано нямах възможност да участвам в такива двубои. Висшата лига е много трудно първенство, всичко се решава едва в последния кръг. Ние трябва да продължим борбата и да се стараем да запазим преимуществото си над Сити", заяви Реми.
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]