Челси ще даде за Куадрадо 33 милиона и Салах
Фиорентина и Челси съгласуваха условията на прехода на полузащитника Хуан Куадрадо, съобщи La Gazzetta dello Sport. Както е известно, още снощи в пресата се появи информацията, че лондончани са се съгласили да приемат условията на тосканския клуб, което предполага, че трансферът на колумбиеца ще стане факт през следващите няколко дни.
Темата получи развитие през последните часове. Според La Gazzetta dello Sport, Челси ще заплати на Фиорентина 33.4 милиона евро и ще изпрати Мохамед Салах в италианския клуб под наем до края на сезона.
- Челси спря кошмарната си серия след реми срещу Ливърпул
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
- Ливърпул ще се наложи над Челси
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Джеси Дери благодари за подкрепата след тежък сблъсък при дебюта си за Челси
- Жоао Педро: Съжалявам за феновете, всички трябва да се погледнем в огледалото
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]