Почетино: Заслужихме да играем на Уембли
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино коментира класирането на своя отбор за финала на Купата на Лигата, след като завърши наравно, 2:2, с Шефилд Юнайтед в мач от полуфиналите на турнира.
"Разбира се, че се вълнувах, тъй като това е футбол. Ние заслужихме да играем на финал, но трябваше да създаваме повече положения, да ги реализираме и да постигнем това. Дадохме възможности на Шефилд и когато вкараха второто си попадение, стана трудно. Така или иначе, радваме се за нашите играчи, които заслужиха правото да играят на "Уембли", за нашите фенове това е много важен момент и голяма цел. За мен това е първи финал на "Уембли", както и за много наши играчи, но ние ще се постараем да получим удоволствие от това", заяви Почетино.
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]