Уолкът: Отпадането на големите е шанс за Арсенал
Крилото на Арсенал Тио Уолкът след победата с 3:2 над Брайтън в четвъртия кръг на Купата на Англия оцени шансовете на отбора за завоюване на трофея.
"Ние защитаваме званието носител на Купата. Отпадането на всички тези отбори (Манчестър Сити, Челси, Тотнъм, Саутхемптън) означава, че имаме прекрасна възможност. Ние вярваме в своя отбор. С тези играчи, които се завръщат в строя, ние сме способни да победим всеки съперник. Аз отдавна не съм вкарвал. Измина година. Но хората очакват да вкарвам във всеки мач. Това няма да се случи веднага. Сега имам нужда да набера кондиция", заяви Уолкът.
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Тухел: Сака все още не е напълно възстановен
- Арсенал ще назначи бивш олимпиец за главен лекар на клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]