Шустер може да оглави Нюкасъл
Известният немски специалист Бернд Шустер може да стане мениджър на Нюкасъл, съобщава британската преса. Според информациите, представители на Нюкасъл вече са влезли в контакт с бившия старши треньор на Реал Мадрид, който в момента е безработен, след като в края на миналия сезон бе уволнен от испанския Малага.
По-рано от английския клуб съобщиха, че няма да бързат с назначаването на нов мениджър, тъй като искат да се спрат на добра кандидатура и на специалист, който задълго ще остане в Нюкасъл.
- Нюкасъл официално привлече таланта на Аякс Шон Стьор за 27 милиона евро
- Нюкасъл се разбра с Аякс за големия талант Шон Стьор
- Нюкасъл привлече национала на Кот д'Ивоар Базумана Туре
- Алън Шиърър: Продажбата на Сандро Тонали е добра сделка за Нюкасъл
- Нюкасъл се разбра с Хофенхайм за талантливото крило Базумана Туре
- Тотнъм се разбра с Нюкасъл за рекорден трансфер на Сандро Тонали
- УЕФА глоби Нюкасъл с над 6 милиона евро за нарушения на финансовите правила
- Нюкасъл набеляза швейцарски национал от Фрайбург
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]