Балотели остава в Ливърпул до края на сезона
Нападателят на Ливърпул Марио Балотели ще остане в клуба най-малко до края на сезона, съобщава британската преса. Клубът все още не е получил предложения за покупка или наемане на играча, макар че по-рано се появиха слухове за интерес от страна на един или друг клуб.
Както е известно, Марио не е започвал като титуляр в състава на "червените" от 8 ноември. Много е вероятно това изобщо да не се случи след завръщането на Даниел Стъридж в тима.
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]