Марин смени Челси с Андерлехт
Крилото на Челси Марко Марин ще проведе втората половина на сегашния сезон под наем в белгийския Андерлехт. Марин стана играч на лондончани през август 2012 година, подписвайки петгодишен договор. Жозе Моуриньо, пристигайки на мениджърския пост година по-късно, веднага отправи Марко под наем в Севиля.
През миналото лято играчът от националния отбор на Германия бе нает от Фиорентина, като "виолетовите" получиха правото да подпишат с играча. Марко обаче не се прояви във Флоренция и сделката бе предсрочно прекратена.
25-годишният Марин продължава да не намира място в плановете на Жозе и днес бе обявено, че крилото отново се отправя под наем в друг клуб - този път в белгийския Андерлехт, който също получава приоритетно право за покупка на Марин.
- Челси е готов да се раздели с Гарначо още това лято
- Енцо Фернандес се извини
- Фаворитите се разминаха в полуфиналите на ФА Къп
- Челси разгроми Порт Вейл със 7:0 и се класира за полуфиналите на ФА Къп (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Агентът на Енцо: След Световното ще обсъдим бъдещето му
- Росеньор: Челси търси играчи с характер и психическа устойчивост
- Челси наказа Енцо Фернандес заради изказванията му за Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]