Само големи пари могат да накарат Моуриньо да продаде Салах
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо заяви, че крилото Мохамед Салах ще напусне клуба само при положение, че потенциалният купувач заплати за него много пари. Цялата игрова практика на 22-годишния египтянин през този сезон се ограничава в клубните турнири и в редки появи в мачове от Шампионска лига, които на груповата фаза бяха лишени от голямо значение.
Въпреки това, Моуриньо не възнамерява да се разделя със Салах, заради участието на Челси в четири турнира. Жозе може да бъде разубеден само от големите пари и от адекватна замяна на Мохамед.
"Съставът ми не е голям, поради това се нуждая от всички играчи. Ако Салах замине, на мен ще ми се наложи да закупя някого. Той ще си тръгне само при положение, че на нас ни заплатят големи пари", заяви Моуриньо.
- Челси няма да уволнява Росеньор въпреки слабите резултати
- Мойс похвали Бето след разгромната победа на Евертън над Челси
- Росеньор: Челси не трябва да се поддава на негативния шум
- Фенове на Челси и Страсбург готвят общ протест срещу собствениците
- Евертън разгроми Челси с 3:0, „сините“ остават шести (видео)
- Челси и Ривър Плейт подготвят историческо партньорство за млади таланти
- Правителството на Великобритания предложи среща на Абрамович
- Челси пренебрегнал молбата на съдиите преди мача с Нюкасъл
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Но подобни квалификации за Моуриньо не са особено етични.И не ги е заслужил-почти всеки футболист ,когото някога го е тренирал Моу е дал изключително положителна оценка за него и като треньор,и като човек.
Не за успехите, които постигна! Голям си! Честно, но и много малък като човек с достойнство!