Тиери Анри ще направи своя дебют в мач на Арсенал
Легендарният френски нападател Тиери Анри през приближаващия уикенд ще дебютира като водещ на Sky Sports. Според информацията, Анри ще работи по време на централния мач от 22-я кръг на Висшата лига на Англия между Манчестър Сити и своя бивш отбор Арсенал.
Партньор на Анри в студиото на Sky Sports ще бъде Греъм Сунес.
Както е известно, в средата на декември 2014 година 37-годишният французин обяви за край на своята игрова кариера и подписа договор със Sky Sports за шест години.
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]