Почетино: Съдията повлия на резултата
Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино сподели мнението си за срещата с Кристъл Палас от 21-я кръг на Висшата лига на Англия, в която "шпорите" позволиха а на съперника си да направи пълен обрат и да спечели двубоя с 2:1.
"Решенията на съдията оказаха решаващо влияние върху резултата. През първите 65 минути напълно контролирахме хода на срещата, но дузпата промени всичко. Трудно ми бе да видя ситуацията, но играчите ми казаха, че там нямаш никакъв контакт. Стана трудно след допуснатия гол. Съперникът започна да действа много интензивно през последните минути. Разстроен съм, защото след като ни вкараха, ние започнахме да играем по-лошо", заяви Почетино.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]