Тотнъм готви продажба на Адебайор
Тотнъм има намерение да се раздели с нападателя Емануел Адебайор, съобщава британската преса. Според източника на информацията, лондончани са готови да предложат играча на клубове от МЛС. Не се съобщават конкретни имена, но по-рано се бяха появили информации, че Хюстън Динамо и Реал Солт Лейк следят тогоанеца.
Асебайор може да продължи кариерата си и в Турция.
Както е известно, през декември Тотнъм пусна Адебайор в Того по семейни причини. Емануел се завърна и пристъпи към тренировки, но повече не се е появявал на терена.
30-годишният африканец за последно започна като титуляр за шпорите на 9 ноември.
- Арсенал привлече сина на Матю Ъпсън от Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]