Ливърпул е главен претендент за Милнър
Полузащитникът на Манчестър Сити Джеймс Милнър стана главна трансферна цел на Ливърпул, съобщават британски източници. Според информацията, мърсисайдският клуб е главен претендент за 29-годишният футболист, който все още не е успял да се договори със Сити по условията на новия договор.
Действащото съглашение на Милнър с "гражданите" изтича през лятото на тази година и англичанинът може да се присъедини към Ливърпул напълно безплатно.
Съобщава се също така, че играчът вече е разказал на съотборниците си, че едва ли ще остане в Манчестър Сити, тъй като през миналата седмица клубът му е дал да се разбере, че няма намерение да подобрява своето последно предложение по договора.
През този сезон Милнър има шест асистенции в 18 мача от Висшата лига.
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Ман Сити лесно ще надвие Саутхемптън преди финала
- Холанд: Ние сме на върха – радвайте се
- Ман Сити се готви за напускане на Гуардиола и се договаря с Мареска
- Манчестър Сити следи Енцо Фернандес като опция за лятото
- Гуардиола: Сити ще се справи с напрежението в битката за титлата
- Манчестър Сити прати Бърнли в Чемпиъншип и оглави Висшата лига
- Арсенал загуби само битката, комплексът "Ливърпул", Симонс ще спасява Тотнъм - акценти от 33-я кръг на ВЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]