Моуриньо: Мачът свършваше, ако съдията бе дал дузпа за нас
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо заяви, че арбитърът в мача от 20-а кръг на Висшата лига на Англия с Тотнъм Фил Дауд е трябвало да отсъди дузпа срещу "шпорите" при резултат 1:0 в полза на възпитаниците на португалеца.
"Ако съдията бе отсъдил дузпа и резултат бе станал 2:0, мачът щеше да върши. Съдията трябваше да отсъди 11-метров наказателен удар. Не мисля, че при 2:0 за нас щяхме да видим толкова открита игра. Ние вярваме в нашата тактика и стил. Може би, това е недостатъчно. Ние имахме проблеми в защита срещу бързия Чадли и повратливия Кейн. Разбира се, умората играе своята роля. Висшата лига е много труден турнир, тук на всички е много трудно и ние не сме изключение", заяви Моуриньо.
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]