Фенове на Ню Йорк Сити осъдиха оставането на Лампард
Решението за продължаване пребиваването на полузащитника Франк Лампард в Манчестър Сити предизвика негативната реакция на феновете на Ню Йорк Сити. Както е известно, снощи официалният сайт на шампиона обяви, че удължава наема на англичанина, което означава, че Лампард ще пропусне първи месеци от новия сезон в МЛС.
Не закъсня реакцията на феновете на Ню Йорк Сити.
"Искаме публично да осъдим решението Франк Лампард да остане в Манчестър Сити до края на текущия сезон във Висшата лига на Англия. Много хора решиха да подкрепят отбора, закупиха си абонаментни карти и клубна продукция, впечатлени от подписването на договор с Ламапрд. Ние отхвърляме идеята, че нашият клуб е второстепенен в сравнение с Манчестър Сити и сме разочаровани от това, че City Football Group допуска подобен подход", се казва в изявление на обединението Third Rail.
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]