Скоулс: Юнайтед може да подложи на натиск Челси и Сити
Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс след победата на "червените дяволи" над Нюкасъл с 3:1 в мач от 18-я кръг на Висшата лига на Англия изрази мнение, че отборът има сили да се бори за титлата. Според думите на Скоулс, възпитаниците на Ван Гаал трябва по-добре да се представят при гостуванията си.
"Ако Юнайтед запази формата си и при своите гостувания, те имат силите да направят същото, което Ливърпул стори през миналия сезон. Могат да постигнат отлична серия и да подложат на натиск Челси и Манчестър Сити. Когато бъде възобновена Шампионска лига, съперниците ще бъдат подложени на допълнителен натиск и тогава ще видим какво ще се случи", заяви Скоулс.
- Романо сподели кой може да е следващият постоянен мениджър на Ман Юнайтед
- Бруно Фернандеш: Важното е, че взехме трите точки
- Нюкасъл ще отстъпи и на Ман Юнайтед у дома
- Карик: Това е голяма крачка за Манчестър Юнайтед
- Гласнер: Това не бе дузпа, нарушението бе извън наказателното поле
- Карик с исторически рекорд начело на Манчестър Юнайтед
- Карик изравни рекорд във Висшата лига след победа на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед обърна Палас и се изкачи до третото място (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]