Йозил: Мисля, че ще завършим близо до първото място
Полузащитникът на Асренал Месут Йозил разказа за своето възстановяване от последната травма. Както е известно, полузащитникът проведе своя последен мач на 5 октомври срещу Челси и оттогава се намира в лазарета. Немецът сподели мнение и относно перспективите пред отбора през сезона.
"След като прекараш известно време без футбола, ти осъзнаваш, че на теб ти липсва. Липсват ти футболните мачове и ти просто искаш да играеш. Когато гледаш двубоите и мислиш, че би игла, това те кара да страдаш по футбола. Но така се развиха нещата", заяви Йозил.
"Всеки ден работя над себе си и мисля, че се намирам на правилния път. Искам да се върна към тренировките с общата група колкото е възможно по-скоро. Всичко се вижда различно, когато гледаш мачовете отстрани. Ние доминирахме в много двубои, в които загубихме точки. Мисля, че ще завършим сезона недалече от първото място", добави немецът.
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]