Арсенал подсилва защитата със световен шампион?
Защитникът на Шалке 04 Бенедикт Хьоведес може да премине през зимата в Арсенал, твърди днешната британска преса. Според информацията, англичаните са готови да похарчат 15 милиона паунда за капитана на "миньорите", който трябва да реши проблемите в защитата на лондончани. Както е известно, след мача с Нюкасъл Арсен Венгер призна, че е обезпокоен от травмата на Лоран Кошчелни.
Съобщава се, че представители на Арсенал са присъствали на мача от 14-и кръг на Бундеслигата между Щутгарт и Шалке 04, в който тимът от Гелзенкирхен разгроми съперника си с 4:0 като гост.
От началото на сезона 26-годишният Хьоведес записа участие в 13 мача от немския шампионат. През лятото той стана световен шампион с отбора на Германия и бе един от тримата играчи на Бундестима, които играха през всичките минути на седемте мача на отбора на Мондиал 2014.
- Калъм Уилсън: Голът срещу Арсенал трябваше да бъде признат
- Уейн Рууни похвали VAR след отменения гол на Уест Хем срещу Арсенал
- Леандро Тросар: Изпитах огромно облекчение след отменения гол
- Нуно Ешпирито Санто: Дори съдиите вече не знаят кое е нарушение
- Джаръд Боуен: Ако това е нарушение, нека го свирят всеки път
- Микел Артета: Съдията беше прав да отмени гола на Уест Хем
- Късен гол на Тросар донесе ценна победа на Арсенал срещу Уест Хем
- Гуардиола към Уест Хем: Давайте, „чукове“!
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]